mgr Kaja Wieczorek-Socha

psycholożka, certyfikowana psychoterapeutka behawioralno-poznawcza, specjalistka psychologii klinicznej dzieci i młodzieży, terapeutka psychoterapii dialektyczno-behawioralnej

Praktyka zawodowa

Prowadzi terapię dzieci, młodzieży i młodych dorosłych, przede wszystkim z dysregulacją emocji. Współpracuje także z ich rodzinami. W ramach zespołu konsultacyjnego DBT współprowadzi trening umiejętności DBT-A oraz program Family Connections. Prowadzi również zajęcia z zakresu Pomocy Psychologicznej dla studentów Psychologii UJ.

Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Dialektyczno-Behawioralnej. Swoją pracę poddaje stałej superwizji.


Wykształcenie i doświadczenie

Jest absolwentką kierunków Psychologia Stosowana oraz Neurobiologia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie zdobywała w trakcie licznych staży klinicznych, w czasie pracy w oddziale psychiatrii oraz w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Ukończyła liczne szkolenia z zakresu pracy z dziećmi i rodzinami, m.in. z zakresu terapii wielorodzinnej MFT, pracy z młodzieżą z silną dysregulacją emocji, samookaleczeniami i tendencjami samobójczymi w DBT czy psychoterapeutycznej opieki okołoporodowej – pracy z diadą matka/dziecko.


Informacje dodatkowe / zainteresowania

Brak informacji


Kontakt

Poznaj innych wykładowców