Aktualności

Kolejne edycje kursów w Krakowie

7 października 2022

Informujemy, że rozpoczęliśmy nabór na dwa kursy, które rozpoczną się jesienią 2023 roku: 1. Terapia Par i Małżeństw oraz 2. Psychoterapia Dzieci, Młodzieży i Rodzin – podejście systemowe. Szczegółowe informacje o kursach w odpowiednich zakładkach na podstronie Szkolenia. Zapraszamy do udziału.


Konferencja Naukowa „Psychoterapia młodzieży – nowe wyzwania”

31 grudnia 2021

W dniach 28-29 maja 2022 r. w Krakowie, w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym przy ul. Św. Łazarza 16 odbędzie się Konferencja Naukowa „Psychoterapia młodzieży – nowe wyzwania” organizowana przez Krakowską Fundację Rozwoju Psychoterapii im. Profesor Marii Orwid we współpracy z Krakowską Fundacją Psychoterapii i Rozwoju Dom Terapii. Szczegóły w zakładce: „Konferencja”

Patronat medialny: Kwartalnik Psychoterapia http://www.psychoterapiaptp.pl/


Konferencja Naukowa „Psychoterapia młodzieży – nowe wyzwania

25 listopada 2021

W dniach 28-29 maja 2022 r. odbędzie się w Krakowie Konferencja Naukowa „Psychoterapia młodzieży – nowe wyzwania” organizowana przez naszą Fundację we współpracy z Krakowską Fundacją Psychoterapii i Rozwoju Dom Terapii. Patronat medialny sprawuje Kwartalnik Psychoterapia. Szczegółowy program konferencji oraz możliwość zgłoszenia udziału pojawi się niebawem na stronie Fundacji.


Od dnia 15 listopada 2021 r. rozpoczynamy nabór na trzecią edycję kursu psychoterapii

18 października 2021

„Psychoterapia indywidualna i terapia rodzin ze szczególnym uwzględnieniem problematyki okresu adolescencji” przygotowującego do certyfikatu psychoterapeuty, który odbędzie się w Krakowie w okresie od listopada 2022 r. do czerwca 2027 r. Szczegóły w zakładce Szkolenia / Całościowy kurs psychoterapii w Krakowie


Od 1 października 2021 r. rozpoczyna się rekrutacja na II edycję kursu

24 września 2021

Od 1 października 2021 r. rozpoczyna się rekrutacja na II edycję kursu: „Terapia Małżeństw i Par ze szczególnym uwzględnieniem podejścia systemowego”, który odbędzie się w Krakowie. Rozpoczęcie – w maju 2022 r. Szczegóły w zakładce: „Szkolenia – kurs Terapia Par”


Rozpoczynamy rekrutację na II edycję kursu Psychoterapia Dzieci, Młodzieży i Rodzin – podejście systemowe

11 maja 2021

Od 15 maja 2021 r. rozpoczyna się rekrutacja na II edycję kursu: Psychoterapia Dzieci, Młodzieży i Rodzin – podejście systemowe, który odbędzie się w Krakowie. Rozpoczęcie – w styczniu 2022 r. Szczegóły w zakładce: „Szkolenia – kurs Psychoterapia Dzieci, Młodzieży i Rodzin – podejście systemowe.


Rozpoczynamy rekrutację na II edycję kursu psychoterapii w Lublinie

24 lutego 2021

Od 1 marca 2021 do 31 października 2021 trwa rekrutacja na II edycję kursu psychoterapii: Psychoterapia indywidualna i terapia rodzin ze szczególnym uwzględnieniem problematyki okresu adolescencji, który odbędzie się w Lublinie. Szczegóły w zakładce: „Szkolenia- Całościowy kurs psychoterapii w Lublinie„


Rozpoczynamy rekrutację na I edycję kursu psychoterapii w Krakowie

19 grudnia 2020

Od 20 grudnia 2020 do 31 maja 2021 trwa rekrutacja na I edycję kursu psychoterapii: Psychoterapia indywidualna i terapia rodzin ze szczególnym uwzględnieniem problematyki okresu adolescencji, który odbędzie się w Krakowie. Szczegóły w zakładce Szkolenia – Całościowy kurs psychoterapii w Krakowie


Informacja o podjęciu uchwały w sprawie przyznania atestacji dla kursu psychoterapii

24 listopada 2020
W dniu 18 listopada 2020 roku Zarządy Sekcji Naukowej Psychoterapii i Sekcji Naukowej Terapii Rodzin PTP podjęły uchwałę w sprawie przyznania atestacji dla całościowego kursu psychoterapii Psychoterapia indywidualna i terapia rodzin ze szczególnym uwzględnieniem problematyki okresu adolescencji organizowanemu przez Krakowską Fundację Rozwoju Psychoterapii im. Profesor Marii Orwid w Krakowie we współpracy z NZOZ OZP Pro Psyche Sp. z o.o. Szczegóły dotyczące szkolenia niebawem ukażą się w zakładce „Szkolenia”

Rozpoczęcie naboru na szkolenie „Terapia małżeństw i par” – Kraków 2021

26 sierpnia 2020

Szkolenie „Terapia małżeństw i par”, rozpocznie się w Krakowie 13 marca 2021 r. Szczegółowe informacje w zakładce „Kurs terapia par„, Tam też znajduje się ankieta zgłoszeniowa dla osób zainteresowanych udziałem w szkoleniu. Serdecznie zapraszamy do udziału.


Nowe szkolenie „Psychoterapia dzieci, młodzieży i rodzin – podejście systemowe” w Krakowie.

17 lipca 2020
Rozpoczęcie szkolenia: listopad 2020.
Nabór trwa – osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się ze szczegółami w zakładce „Zgłoszenie udziału”, wypełnienie i przysłanie ankiety zgłoszeniowej.

Nabór na szkolenie „Systemowe rozumienie rodziny – Lublin 2020” rozpoczęty!

10 maja 2019

Osoby zainteresowane 2,5-letnim szkoleniem z zakresu podejścia systemowego w terapii rodzin proszone są o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami oraz o wypełnienie i przesłanie ankiety zgłoszeniowej.


Konferencja – problemy etyczne w psychoterapi

9 lutego 2019

W Krakowie odbyła się konferencja w 10. rocznicę śmierci Pani Profesor Marii Orwid „Problemy etyczne w psychoterapii”. Referaty wygłosili: prof. Bogdan de Barbaro i mgr Maria de Barbaro, prof. Irena Namysłowska, prof. Barbara Józefik, doc. Grzegorz Iniewicz, doc. Maciej Pilecki i mgr Małgorzata Wolska.”


Terapia małżeństw i par w podejściu zintegrowanym

5 stycznia 2019

W marcu 2019 r. w Krakowie rozpoczynamy kurs „Terapia małżeństw i par w podejściu zintegrowanym”. Nabór trwa. Szczegóły w zakładce „Kurs Terapia Par”


Problemy etyczne w psychoterapii

3 stycznia 2019

09.02.2019 r. w Krakowie odbędzie się konferencja w 10. rocznicę śmierci Pani Profesor Marii Orwid „Problemy etyczne w psychoterapii”. Jeszcze dysponujemy wolnymi miejscami. Zapisy poprzez zakładkę „Konferencja”.


All rights reserved © 2020. Krakowska Fundacja Rozwoju Psychoterapii im. Profesor Marii Orwid