Aktualności

Od 1 października 2021 r. rozpoczyna się rekrutacja na II edycję kursu

24 września 2021

Od 1 października 2021 r. rozpoczyna się rekrutacja na II edycję kursu: „Terapia Małżeństw i Par ze szczególnym uwzględnieniem podejścia systemowego”, który odbędzie się w Krakowie. Rozpoczęcie – w maju 2022 r. Szczegóły w zakładce: „Szkolenia – kurs Terapia Par”


Rozpoczynamy rekrutację na II edycję kursu Psychoterapia Dzieci, Młodzieży i Rodzin – podejście systemowe

11 maja 2021

Od 15 maja 2021 r. rozpoczyna się rekrutacja na II edycję kursu: Psychoterapia Dzieci, Młodzieży i Rodzin – podejście systemowe, który odbędzie się w Krakowie. Rozpoczęcie – w styczniu 2022 r. Szczegóły w zakładce: „Szkolenia – kurs Psychoterapia Dzieci, Młodzieży i Rodzin – podejście systemowe.


Rozpoczynamy rekrutację na II edycję kursu psychoterapii w Lublinie

24 lutego 2021

Od 1 marca 2021 do 31 października 2021 trwa rekrutacja na II edycję kursu psychoterapii: Psychoterapia indywidualna i terapia rodzin ze szczególnym uwzględnieniem problematyki okresu adolescencji, który odbędzie się w Lublinie. Szczegóły w zakładce: „Szkolenia- Całościowy kurs psychoterapii w Lublinie„


Rozpoczynamy rekrutację na I edycję kursu psychoterapii w Krakowie

19 grudnia 2020

Od 20 grudnia 2020 do 31 maja 2021 trwa rekrutacja na I edycję kursu psychoterapii: Psychoterapia indywidualna i terapia rodzin ze szczególnym uwzględnieniem problematyki okresu adolescencji, który odbędzie się w Krakowie. Szczegóły w zakładce Szkolenia – Całościowy kurs psychoterapii w Krakowie


Informacja o podjęciu uchwały w sprawie przyznania atestacji dla kursu psychoterapii

24 listopada 2020
W dniu 18 listopada 2020 roku Zarządy Sekcji Naukowej Psychoterapii i Sekcji Naukowej Terapii Rodzin PTP podjęły uchwałę w sprawie przyznania atestacji dla całościowego kursu psychoterapii Psychoterapia indywidualna i terapia rodzin ze szczególnym uwzględnieniem problematyki okresu adolescencji organizowanemu przez Krakowską Fundację Rozwoju Psychoterapii im. Profesor Marii Orwid w Krakowie we współpracy z NZOZ OZP Pro Psyche Sp. z o.o. Szczegóły dotyczące szkolenia niebawem ukażą się w zakładce „Szkolenia”

Rozpoczęcie naboru na szkolenie „Terapia małżeństw i par” – Kraków 2021

26 sierpnia 2020

Szkolenie „Terapia małżeństw i par”, rozpocznie się w Krakowie 13 marca 2021 r. Szczegółowe informacje w zakładce „Kurs terapia par„, Tam też znajduje się ankieta zgłoszeniowa dla osób zainteresowanych udziałem w szkoleniu. Serdecznie zapraszamy do udziału.


Nowe szkolenie „Psychoterapia dzieci, młodzieży i rodzin – podejście systemowe” w Krakowie.

17 lipca 2020
Rozpoczęcie szkolenia: listopad 2020.
Nabór trwa – osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się ze szczegółami w zakładce „Zgłoszenie udziału”, wypełnienie i przysłanie ankiety zgłoszeniowej.

Nabór na szkolenie „Systemowe rozumienie rodziny – Lublin 2020” rozpoczęty!

10 maja 2019

Osoby zainteresowane 2,5-letnim szkoleniem z zakresu podejścia systemowego w terapii rodzin proszone są o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami oraz o wypełnienie i przesłanie ankiety zgłoszeniowej.


Konferencja – problemy etyczne w psychoterapi

9 lutego 2019

W Krakowie odbyła się konferencja w 10. rocznicę śmierci Pani Profesor Marii Orwid „Problemy etyczne w psychoterapii”. Referaty wygłosili: prof. Bogdan de Barbaro i mgr Maria de Barbaro, prof. Irena Namysłowska, prof. Barbara Józefik, doc. Grzegorz Iniewicz, doc. Maciej Pilecki i mgr Małgorzata Wolska.”


Terapia małżeństw i par w podejściu zintegrowanym

5 stycznia 2019

W marcu 2019 r. w Krakowie rozpoczynamy kurs „Terapia małżeństw i par w podejściu zintegrowanym”. Nabór trwa. Szczegóły w zakładce „Kurs Terapia Par”


Problemy etyczne w psychoterapii

3 stycznia 2019

09.02.2019 r. w Krakowie odbędzie się konferencja w 10. rocznicę śmierci Pani Profesor Marii Orwid „Problemy etyczne w psychoterapii”. Jeszcze dysponujemy wolnymi miejscami. Zapisy poprzez zakładkę „Konferencja”.


All rights reserved © 2020. Krakowska Fundacja Rozwoju Psychoterapii im. Profesor Marii Orwid